Regulamin sklepu

Informacje ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem soulstonegathering.pl/bilety jest firma:
  Fundacja Soulstone Gathering
  NIP 6772441285
  Bytomska 3/10 30-075 Kraków
 2. Sklep internetowy soulstonegathering.pl/bilety prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym soulstonegathering.pl/bilety jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

Złożenie zamówienia

 1. Zamówienia można składać:
  • za pośrednictwem strony soulstonegathering.pl/bilety poprzez specjalny formularz
 1. Po złożeniu zamówienia na adres poczty elektronicznej podany w formularzu przesłana zostaje wiadomość ze specyfikacją zamówienia.
 2. Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, Klient może wprowadzić w nim zmiany lub anulować je. Anulowanie lub zmiana specyfikacji zamówienia nie są możliwe w przypadku zamówienia towarów wykonywanych na indywidualne zamówienie.
 3. Sklep soulstonegathering.pl/bilety zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy dane podane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym będą niepełne.
 4. Wszystkie ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT w wysokości 8%. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.

 

Sposoby płatności

 1. Za złożone w sklepie soulstonegathering.pl/bilety zamówienia zapłacić można następującymi sposobami:
  • Przelew bankowy na konto
   Po wyborze tego rodzaju płatności Klient otrzymuje numer konta bankowego w banku mBank oraz dane do przelewu w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
  • Szybkie płatności internetowe – kartą lub przelew online – serwis Przelewy 24. Po wyborze płatności on-line Klient zostaje przekierowany na stronę serwisu, gdzie w bezpieczny sposób dokonuje płatności.
 2. Za datę dokonania wpłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu.
 3. Zamówienia, za które zapłata nie wpłynie na konto sklepu soulstonegathering.pl/bilety w ciągu 7 dni od daty ich złożenia, zostaną automatycznie anulowane.
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym lub PayPal sklepu.

 

Czas realizacji

 1. Sklep soulstonegathering.pl/bilety dokłada wszelkich starań, by przesyłki wysyłane były możliwie najszybciej, do 3 dni od wpłynięcia pieniędzy na konto. W wyjątkowych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji, o czym niezwłocznie poinformuje Klienta. W przypadku wydłużenia terminu realizacji Klient może podjąć decyzje o rezygnacji z części lub całości zamówienia. 

 

Zwroty i reklamacje

 1. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku “O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie produktu nieużywanego i nieuszkodzonego. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć otrzymaną wraz z towarem fakturę lub paragon (lub ich kserokopię) oraz pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu.
 3. W przypadku zwrotu towaru na określonych powyżej warunkach, Klient otrzyma zwrot wartości zakupionego produktu, kosztów przesyłki i prowizji za płatności internetowe na wskazany w oświadczeniu rachunek bankowy lub konto PayPal. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 4. W przypadku stwierdzenia wad produktów lub niezgodności zawartości przesyłki ze złożonym zamówieniem, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu.
 5. Zwrot reklamowanych produktów możliwy jest tylko po wcześniejszym kontakcie ze sklepem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymany wraz z przesyłką paragon/fakturę (lub ich kserokopię) oraz opis powodu reklamacji.
 6. W przypadku uznania reklamacji towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe na przykład z powodu wyczerpania zapasów, sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny, dostępny towar o tej samej wartości. Klient otrzyma także zwrot kosztów odesłania wadliwego towaru.
 7. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności pracownika Poczty Polskiej. Odbierając towar Klient zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
 8. Reklamacje dotyczące rozbieżności w kolorystyce towarów wynikającej z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta oraz związane z niemożnością jednakowego odwzorowania wykonywanych ręcznie produktów nie będą uwzględniane i nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
 9. Reklamacje rozpatrywane będą najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od ich wpłynięcia.
 10. Zwroty i reklamacje należy wysyłać na adres mailowy: sklep@soulstonegathering.pl

 

Ochrona danych osobowych

 1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku dane osobowe podawane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym wykorzystywane są tylko w celach realizacji zamówień.
 2. Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.
 3. Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego:
  Fundacja Soulstone Gathering
  NIP 6772441285
  Bytomska 3/10 30-075 Kraków
 4. Klient sklepu internetowego soulstonegathering.pl/bilety ma prawo do wglądu w swoje dane, ich modyfikacji oraz usunięcia z bazy sklepu.

 

Prawa autorskie

 1. Wszystkie materiały znajdujące się na stronie internetowej sklepu soulstonegathering.pl/bilety, a w szczególności teksty, zdjęcia, opisy, układ graficzny, projekty oraz wzory produktów stanowią wyłączną własność firmy Jacek Szczepan The Gathering i podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).
 2. Kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, rozpowszechnianie w całości lub części wszelkich prezentowanych na stronie internetowej sklepu soulstonegathering.pl/bilety treści wymaga uprzedniej pisemnej zgody firmy Jacek Szczepan The Gathering, w przeciwnym razie stanowi naruszenie praw autorskich i spowoduje podjęcie czynności prawnych.