Loading Events

« Starsze komentarze

24.05.2024, Sunnata, Hydra, Poznań, 2Progi

24 maja @ 18:00 - 22:00

- 89,00zł

Soulstone Gathering presents:

𝗦𝗨𝗡𝗡𝗔𝗧𝗔 (Polska) – doom metal:

podążają własnymi ścieżkami od 2013 roku, z każdą płytą poszerzając doom metalowe spektrum – czy to łącząc je ze sludge i industrialnymi naleciałościami debiutu „Climbing The Colossus” (2014), monstrualnymi kompozycjami i riffami „Zorya” (2016), minimalizmem i transowością „Outlands” (2018), czy bardziej przystępnymi i melodyjnymi aranżacjami „Burning in Heaven, Melting on Earth” (2021). Konsekwencja i wypracowany przez lata charaktertystyczny styl zbudowany na doom i post metalu wzbogaconym orientalną, nieomal mistyczną atmosferą i złożonymi, grungowymi wokalami, doprowadziły Warszawiaków do koncertów z Mastodon, Paradise Lost, Sleep, czy Rotting Christ i setek koncertów na europejskich scenach.

Dokąd doprowadzi ich piąty album „Chasing Shadows”? O tym musicie przekonać się sami.

Dla fanów: Alice in Chains na kwasie oraz nieślubnych dzieci OM i Neurosis.

Hydra (Polska) – doom metal:
pleszewska Hydra ma trzy głowy i jedno serce, które bez wątpienia bije mocniej do pierwszych płyt Black Sabbath. W 2020 roku wydali świetnie przyjęty debiut “From Light To The Abyss”, pełen potężnych, doomowych riffów oraz melodii idealnych do tańca na cmentarzu przy pełni księżyca. Płyta ukazała się również na winylu pod koniec 2021 roku. W lutym 2022 roku światło dzienne ujrzało natomiast ich drugie wydawnictwo zatytułowane “Beyond Life And Death”, które podobnie jak poprzedniczka zostało wydane nakładem labelu Piranha Music. Zespół kontynuuje na nim znaną z debiutu konwencje melodyjnego i przebojowego doom metalu.

W tym roku zespół wydał EPkę „Into The Night”, która już zdążyła zebrać wiele pozytywnych recenzji! Trzy premierowe utwory i trzy doomowe hity do wspólnych śpiewów pod sceną. Hydra nie ukrywa swojej fascynacji tradycyjnym doom metalem, ale tym razem uderza w jeszcze większy romans z przebojami rodem ze złotych lat hard rocka.

 

Ceny biletów:
89 PLN / 100 PLN w dniu koncertu

Details

Date:
24 maja
Time:
18:00 - 22:00
Cost:
89,00zł

Organizer

Soulstone Gathering
Email
bilety@soulstonegathering.pl
View Organizer Website

Venue

2Progi
Al. Niepodległości 36
Poznań, wielkopolskie 61-714 Poland
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
24.05.2024, Sunnata, Hydra, Poznań, 2Progi
89,00
Unlimited