Loading Events

« Starsze komentarze

  • This event has passed.

21.01.2023, Sunnata x Entropia x Mord’A’Stigmata, Warszawa, Hydrozagadka

2023-01-21 @ 19:00

Sunnata, Entropia, Mord'A'Stigmata

Soulstone Gathering present:

⚫ SUNNATA (Warszawa) doom metal:

Zespół znany z ekspresyjnych i atmosferycznych występów na żywo, SUNNATA brała już udział w różnych międzynarodowych festiwalach i była zapraszana do otwierania koncertów dla Mastodon, Paradise Lost, Entombed AD, Rotting Christ, Sleep, Uncle Acid & The Deadbeats, czy The Sword. Powracając w 2021 roku z “Burning In Heaven, Melting On Earth”, SUNNATA jest w swojej najbardziej transcendentnej formie, łącząc całą ciężkość, intensywność i delikatność w zgrabną, krzyżującą się formę, aby stworzyć coś niesamowitego.

 

FB: https://facebook.com/sunnataofficial 

IG: https://instagram.com/sunnataofficial 

BANDCAMP: http://sunnataofficial.bandcamp.com 

YT: https://youtube.com/user/sunnataofficial/videos
_

⚫ MORD’A’STIGMATA (Kraków) black metal/experimental/dark trip

Muzyczną ścieżkę zespołu Mord’A’Stigmata wyznacza głód ciągłego rozwoju. Funkcjonując nieco na uboczu sceny grupa, założona w 2004 r. przez gitarzystę i kompozytora Jakuba Całkę, od zawsze trzyma dystans wobec głównego nurtu muzyki ekstremalnej i w ten sposób kształtuje swoją tożsamość. Choć zespół wywodzi się z polskiego podziemia blackmetalowego, to od początku nie daje się ujarzmić gatunkowym ograniczeniom, a każdym kolejnym wydawnictwem M’A’S udowadnia swoją zdolność do eksplorowania nowych wymiarów muzyki. Podobnie jest z ich najnowszy albumem zatytułowanym „Like Ants and Snakes”, którego premiera zaplanowana jest na 04.11.2022. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Pagan Records. „Like Ants and Snakes” to zapis zmian, które przeszliśmy jako ludzie i jako zespół przez dwa lata absencji koncertowej i częściowej izolacji. Ten okres pomógł nam w spokoju odkryć różne drogi i kierunki ekspresji, które tkwiły w nas od dawna, ale dopiero spowolnione tempo życia pozwoliło na ich znalezienie. To droga spalonych mostów, palenia własnych barier, niekończącej się wewnętrznej walki. – mówi M’A’S.

FB: https://www.facebook.com/mordastigmata
IG: https://www.instagram.com/mord_a_stigmata
BANDCAMP: https://mordastigmata.bandcamp.com
_

⚫ ENTROPIA (Oleśnica) psychedelic post-black metal:

Zespół poruszający się gatunkowo w obrębie eksperymentalnego metalu, spajając w swojej muzyce elementy z pogranicza kraut rocka, sludge i black metalu oraz muzyki elektronicznej. Są autorami trzech pełnowymiarowych albumów – Vesper (2013), Ufonaut (2016) oraz Vacuum (2018), które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, wskazując na stopniowe tworzenie przez zespół własnego, unikalnego stylu, opartego w warstwie muzycznej i konceptualnej na myśli psychodelicznej. Zespół w swoim dorobku ma liczne koncerty w całej Europie, w tym europejską trasę u boku Wayfarer [US] i występy na festiwalach takich jak m.in. Roadburn Festival, Primavera Sound, OFF Festival i Mystic Festival. Jest też autorem utworu „Future Drugs” wchodzącego w skład ścieżki muzycznej gry Cyberpunk 2077. Członkowie zespołu występują pod wspólnym pseudonimem ULTRA. Album „Total” pod szyldem Agonia Records będzie ich czwartym pełnym wydawnictwem.

FB: https://www.facebook.com/mourningentropia
IG: https://www.instagram.com/mourning_entropia/
BANDCAMP: https://entropia.bandcamp.com/
YT: https://www.youtube.com/user/MetalEntropia

🔴 Trasa tego trio obejmuje aż 8 miast w Polsce: Warszawę, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Bielsko-Biała, Łódź oraz jedno TBA!
🔴 Mord’A’Stigmata oraz Entropia podczas tej trasy będą promować utwory z najnowszych albumów!

Details

Date:
2023-01-21
Time:
19:00
Event Tags:
, , , ,

Venue

Hydrozagadka
ul. 11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-426 Poland
+ Google Map