Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

29.10.2023, Unida, RoadkillSoda, Warszawa, Hydrozagadka

29 października @ 19:00 - 22:00

- 59,00zł

Soulstone Gathering presents:

UNIDA (USA) – stoner rock:

amerykański zespół stoner rockowy, który został założony w 1998 roku przez Johna Garcii, który wcześniej był członkiem zespołów Kyuss i Slo Burn. Po rozpadzie zespołu Kyuss w 1995 roku, wokalista John Garcia dołączył do zespołu Slo Burn. Garcia już wcześniej znał przyszłych członków Unida, Artura Siaja i Miguela (Majka) Cancina, i uważał ich za wyjątkowych muzyków i tekściarzy. Dlatego po zakończeniu działalności Slo Burn w 1998 roku, zainicjował utworzenie zespołu razem z nimi.

Oryginalny skład oprócz Garcii (wokal) obejmował Siaja (gitara), Cancino (perkusja) i Dave’a Dinsmora (bas). Zespół miał od momentu założenia do teraz kilka przerw w działalności i zmian w składzie, a w zeszłym roku ponownie się zjednoczył, aby zagrać europejską trasę. W obecnym składzie Garcia po raz pierwszy nie pełni funkcji wokalisty, a tę rolę przejął Mark Sunshine z zespołu Riotgod, a na basie po raz pierwszy pojawił się również Colin Mccoy z zespołu Ultra Electric Mega Galactic.

ℹ https://www.facebook.com/UnidaBand


ROADKILLSODA (Rumunia) – stoner rock:

historia zespołu RoadkillSoda rozpoczęła się w 2011 roku w Bukareszcie w Rumunii. To, co zaczęło się jako projekt w ciemnym, zadymionym pokoju, stopniowo przekształciło się w zespół, który naprawdę oddaje istotę rock’n’rolla, zarówno lokalnie, jak i za granicą. To, co tworzą, to koktajl wielu gatunków rocka!

Występowali m.in. na Exit Festival, Street Mode czy Los Almiros, Rockstadt Extreme Fest.

https://www.facebook.com/RoadkillSoda

Ceny wejściówek:
Early bird – 49 zł (tylko pierwsze 2 tygodnie)
Regular sale – 59 zł
W dniu koncertu – 70 zł 

Szczegóły

Data:
29 października
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
59,00zł
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Soulstone Gathering
Email
bilety@soulstonegathering.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Hydrozagadka
ul. 11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-426 Poland
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
29.10.2023, Unida, RoadkillSoda, Warszawa, Hydrozagadka
59,00
Unlimited