Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

28.10.2023, Gorycz, Kryształ, Narbo Dacal, Kraków, Alchemia

28 października @ 19:00 - 22:30

- 59,00zł

Soulstone Gathering and Piranha music present:

 

GORYCZ (Olsztyn) – avantgarde black metal:

Olsztyńska Gorycz powstała w 2016 roku, a w jej skład wchodzą muzycy znani między innymi z Non Opus Dei / Third Degree / Aeon. 2 listopada 2018, po dwóch latach muzycznych poszukiwań, zespół wydał w Pagan Records swój debiutancki album “Piach” niosąc wieloznaczną, wisielczą poetykę splecioną z przygnębiającą muzyką. Materiał promowany był na żywo m.in. podczas wspólnej trasy z KRZTĄ. Po czterech latach ciszy Gorycz zapowiedziała w końcu następcę świetnie przyjętego debiutu. Album zatytułowany „Kamienie” ukazał się w listopadzie, również nakładem Pagan Records i jest logiczną kontynuacją kierunku, który kwartet obrał na „Piachu”


🌐 https://www.facebook.com/goryczolsztyn

📱 https://www.instagram.com/to_gorycz_idzie/

 

KRYSZTAŁ (Warszawa) – zimna fala, post-punk, shoegaze:

Na grobie nieodżałowanej Diuny zaczynają już powoli wyrastać kwiaty, a pierwszym z nich na pewno jest zespół Kryształ, który zadebiutował świetnym singlem „Wieloryby”. W skład warszawskiego kwartetu wchodzą: Jakub Didkowski, czyli perkusista wspomnianej Diuny, oraz Kubczak Dobrzyński na basie. Całości dopełniają specyficzny wokal Iuriego Kasianenko (znanego m.in. z Bastard Disco) oraz gitarowe pejzaże Huberta Kosa. Kryształ gatunkowo odwołuje się do zimnej fali, ale w swojej muzyce zawiera również elementy post punku i shoegaze. Debiutancki album zespołu ukazał się jesienią 2022 nakładem labelu Koty Records. W 2023 zespół wydał singiel „Nieznośnie lekko żyć”, który ukazał się na winylowej składance z post-punkiem i zimną falą: „Najmłodsza generacja”.

🌐 https://www.facebook.com/tokrysztal

📱 https://tokrysztal.bandcamp.com/

 

NARBO DACAL (Kraków) – doom, progressive metal, folk:

Młody projekt, w którego skład wchodzą Eliza (wokal / bas) oraz Bartek i Drut (kolejno: perkusja / gitara) znani m.in. z hardcorowej Inkwizycji. Ich niezbyt łatwa do określenia twórczość oscyluje gdzieś pomiędzy doom metalem, a metalem progresywnym, czerpiąc jednocześnie z wielu innych gatunków, takich jak m.in. folk, sludge czy nawet black metal. 28 stycznia 2022 nakładem Piranha Music premierę miała ich debiutancka EPka zatytułowana po prostu „Narbo Dacal”, która nagrana i wyprodukowana została pod okiem M. w No Solace Studio. Zespół, pomimo krótkiego stażu, został zaproszony na takie festiwale, jak Castle Party czy Summer Dying Loud, a aktualnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu długogrającego.

🌐 https://www.facebook.com/NarboDacal

📱 https://www.instagram.com/narbodacal/


Ceny wejściówek:

Early bird49 zł
Regular sale – 59 zł
W dniu koncertu – 70 zł

Szczegóły

Data:
28 października
Godzina:
19:00 - 22:30
Koszt:
59,00zł
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Soulstone Gathering
Email
bilety@soulstonegathering.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Alchemia
Kraków, Poland + Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
28.10.2023, Gorycz, Kryształ, Narbo Dacal, Kraków, Alchemia
59,00
89 available