Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

04.05.2023, Giöbia, Hydra, MuN, Wrocław, Klub Łącznik

4 maja @ 08:00 - 19:00

- 59,00zł

Heavy Psych Sounds Booking and Soulstone Gathering present:

 

⚫ Giöbia (Włochy, Mediolan) – rock psychodeliczny:
kwartet, grający psychodeliczny rock z włoskimi akcentami. Zespół zadebiutował w 2009 roku, wydając płytę “Hard Stories”. Chwilę potem Giöbia mocno zaznaczyła swoją obecność w 2013 roku dzięki płycie „Introducing Night Sounds”, która zapewniła im miejsce na europejskich scenach. W 2016 roku zespół wydał album “The Magnifier”, który przyczynił się do rozpędu kariery kwartetu.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania nowego krążka “Acid Disorder”. Płyta ujrzy światło dzienne już 28 kwietnia 2023, czyli chwilę przed koncertami w Polsce! Oznacza to tylko jedno… na trasie możemy spodziewać się najświeższego materiału!

Giöbia w ramach europejskiej trasy odwiedzi aż 3 polskie miasta, będą to:
📍 Wrocław, Klub Łącznik – 04.05.2023
📍 Warszawa, Chmury – 05.05.2023
📍 Kraków, Alchemia – 06.05.2023

🌐 http://www.giobia.com/

⛓ https://giobiagiobia.bandcamp.com/music

ℹ https://www.facebook.com/giobiaband/

 

We Wrocławiu Giöbii towarzyszyć będzie zespół Hydra od MuN:

 

Hydra (Polska, Pleszew) – doom metal:
pleszewska Hydra ma trzy głowy i jedno serce, które bez wątpienia bije mocniej do pierwszych płyt Black Sabbath. W 2020 roku wydali świetnie przyjęty debiut “From Light To The Abyss”, pełen potężnych, doomowych riffów oraz melodii idealnych do tańca na cmentarzu przy pełni księżyca. Płyta ukazała się również na winylu pod koniec 2021 roku. W lutym 2022 roku światło dzienne ujrzało natomiast ich drugie wydawnictwo zatytułowane “Beyond Life And Death”, które podobnie jak poprzedniczka zostało wydane nakładem labelu Piranha Music. Zespół kontynuuje na nim znaną z debiutu konwencje melodyjnego i przebojowego doom metalu.

 

MuN (Polska) – sludge/post metal:
MuN powraca po 3 latach nieobecności z czwartą płytą -„Nhemis”. Postowy krajobraz materiału pełnego symboliki koronuje opowieść o beznadziei, wskazując śmierć jako jedyne ukojenie od życia. Prasa o MuN: NOCLEANSINGING.COM: „and the music is both carnal and hallucinatory, both sinister and scintillating” CHAOSVAULT.COM: „Co prawda nie jest to rodzaj muzyki, którego słucham z namiętnością zawsze i wszędzie, jednakże ich sposób podejścia do doom/sludge’u wymieszany z postmetalem, całkiem mi się podoba.”

 

Ceny biletów:

Early bird – 59 zł

Regular sale – 89 zł

Drzwi – 100 zł

Szczegóły

Data:
4 maja
Godzina:
08:00 - 19:00
Koszt:
59,00zł
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Soulstone Gathering
Adres e-mail:
bilety@soulstonegathering.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Klub Łącznik
Tramwajowa 1-3
Wrocław, dolnośląskie 50-357
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
04.05.2023, Giöbia, Hydra, MuN, Wrocław, Klub Łącznik
59,00
34 available